RNDr. Eva Chundelová 3.1.2022
Sdílet  

Zimní Srdíčkové dny

Zimní Srdíčkové dny

Naše škola se opět účastnila Srdíčkových dnů a naši žáci si vedli velmi úspěšně. Získali pro občanské sdružení Život dětem úžasnou částku.

Děkujeme všem, kteří příspěli.

 

Certifikát zde

 

Osobní poděkování paní ředitelky

Vážení přátelé,

dovolte, abych Vám  co nejsrdečněji poděkovala za Vaši laskavou pomoc a podporu v rámci Srdíčkových dnů. Vím, že je to někdy hodně těžké, zvláště v současné době, ale jsem Vám nesmírně vděčná, že nám už tak dlouhou dobu zůstáváte věrni. Toho si skutečně moc vážím a děkuji Vám za to. Bez Vaší laskavé pomoci bychom my Srdíčkové dny, které pořádáme už 21 let, nemohli realizovat a mnoho rodin s nemocnými dětmi by přišlo o nejrůznější pomůcky, ozdravné pobyty nebo tolik potřebné rehabilitace.  Opravdu velký dík.

 

Přeji Vám do nového roku všechno dobré,  hlavně zdraví, které je tolik důležité, ale taky štěstí, klid, pohodu, hodně síly a energie při Vaší nelehké práci a určitě dostatek laskavosti kolem sebe.

 

S úctou   Maria Křepelková

 

PF 2022 od sdružení Život dětem