Náš kalendář

leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec

pro zvětšení klikněte na foto

Facebook

 

Projekty opatřené tímto logem byly podpořeny Městskou částí Praha 10.

Spolupráce s MČ Praha 10

Zaměstnání ve zdravotnictví 

Naši sponzoři

http://www.linet.com/cs/ 

 

Český Univerzitní Institut 

 

 AWIGO s.r.o

 

Natur Comfort NP s.r.o.

 

najdete nás na facebooku
 

Soutěže

Na SZŠ Ruská pravidelně probíhají soutěže z různých oborů určené jejím žákům i žákům z ostatních škol, naši žáci rovněž reprezentují SZŠ na soutěžích pořádaných jinými institucemi. Účast v soutežích jim dává možnost porovnat vzájemně své síly a schopnosti.

 

Soutěž v první pomoci pro obor Bezpečnostně právní činnost

Dne 8. 4. 2015 proběhla na naší škole celostátní soutěž v první pomoci pro žáky oboru Bezpečnostně právní činnost. Celkem se do soutěže přihlásilo 9 škol se 13 soutěžícími družstvy. Žáci přijeli v doprovodu se svými pedagogy.

více

 

Soutěž v ošetřovatelství - 1. ročník

Dne 26.3.2015 se na SZŠ Ruská uskutečnil 1. ročník soutěže v ošetřovatelství určené pro žáky oboru vzdělávání 53 - 41 - M/01 Zdravotnický asistent (1.-4.ročník).

více

 

Matematický klokan 2015

Březen je v Česku nejen měsícem knihy, ale pro žáky ZŠ a studenty SŠ i matematické soutěže Klokan. V ní zápolí v řešení matematických a logických úloh vždy žáci dvou ročníků ve společné kategorii.

více

 

Fotografická soutěž

V roce 2014 proběhla na SZŠ Ruská fotografická soutěž. Výsledky soutěže a všechny, nejen vítězné, fotografie.

více

 

Soutěž z předmětu Ekonomika

Studenti naší školy se zapojili do soutěže Žebříček hodnot aneb bez čeho nechci být.

více

 

Soutěž v první pomoci

Dne 19. června se na naší škole uskutečnila soutěž v první pomoci. Soutěže se zúčastnili všichni žáci, kteří měli ve školním roce 2013/2014 výuku předmětu První pomoc.

více

 

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Dne 18.6.2014 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterého se zúčastnili studenti druhých a třetích ročníků oboru zdravotnické lyceum.

více

 

Vědomostní soutěž "Quiz - Deutsch"

Ve druhém červnovém týdnu proběhlo školní kolo vědomostní soutěže „Quiz-Deutsch“ zaměřené na reálie německy mluvících zemí, které se účastnili žáci druhých a třetích ročníků Zdravotnického lycea.

více

 

Soutěž v recitaci básní ruských autorů

Ve čtvrtek 12. června 2014 se konala soutěž v recitaci básní ruských autorů. Své dovednosti v přednesu a ruské výslovnosti předvedlo osm studentů ze třídy 3. LB. Zazněly úryvky děl A. Puškina, M. Lermontova, S. Jesenina,  A. Bloka a K. Simonova.

více

 

Matematický klokan 2014

Přestože matematika určitě nepatří mezi nejoblíbenější předměty, zúčastnili jsme se letos největší mezinárodní matematické soutěže Matematický klokan.

více

 

Recitační soutěž 2014

Dne 23. 1. se jako tradičně konalo školní kolo Recitační soutěže.

více

 

Florbalový turnaj 2013

Florbalový turnaj se konal v Unihoc areně v listopadu 2013.

více

 

Novinky

Prohlášení vedení školy ke vzdělávacímu zájezdu do Anglie ve dnech 17. - 23. 9. 2017

Vážení rodiče,vzhledem k aktuální bezpečnostní situaci v Londýně jsme se dohodli s CK Royal, že dojde ke změně programu v našem zájezdu. Tato změna se bude týkat posledního dne pobytu ve Velké Británii. Návštěvu Londýna jsme se z bezpečnostních důvodů rozhodli zaměnit za prohlídku lázeňského města Bath. Jih Velké Británie, kde se náš výjezd uskuteční,  se jeví v současné době jako bezpečný.

Ministerstvo zahraničních věcí nevydalo zákaz cestování do této oblasti, zájezd se tedy s výše uvedenou změnou uskuteční. Nepřetržitě sledujeme informace MZV. V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat na tel. čísle 603 310 056 .

PhDr. Ivanka Kohoutová, Ph.D. , ředitelka školy                   

Bazar učebnic

V pondělí 18. září 2017 proběhne v budově školy bazar učebnic, 14 – 17 hodin.

Podzimní maturity

Ústní maturity všech oborů se konají 11.9.2017, došlo k posunu časů. Rozpis na nástěnce školy nebo informace od 5.9. u Mgr. Šiklové.

Termíny OZ, ZNT a RZ v září 2017

V záložce Aktuality naleznete přehled termínů opravných zkoušek, rozdílových zkoušek a zkoušek v náhradním termínu v září 2017.

Výsledky 2. a 3. kola přijímacího řízení

Výsledky 2. kola  a průběžné výsledky 3. kola přijímacího řízení naleznete v záložce Přijímací řízení - Výsledky přijímacího řízení.


Více novinek >>
STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA, Ruská, Praha 10, sekretariat(zavinac)szs-ruska.cz