Martin Liška 12.8.2021

Zdravotní sestra klinických studií

HLEDÁME ZDRAVOTNÍ SESTRU KLINICKÝCH STUDIÍ

www.inep.cz

Do oddělení Klinických studií v moderním zdravotnickém zařízení hledáme Zdravotní sestru na plný pracovní úvazek. Nabízíme motivující ohodnocení s bonusy a možnost vzdělávání.

 Co vás čeká
 provádění všech sesterských úkonů - odběry, EKG, aplikace infuzí a injekcí
 následné administrativní zpracování těchto úkonů dle protokolu konkrétní studie

 Co v INEPu nabízíme
 ambulantní provoz v pracovních dnech po-pá
 moderní pracovní prostředí soukromé kliniky v centru Prahy
 přátelské pracovní prostředí

 Co od vás očekáváme
 vzdělání v oboru Všeobecná zdravotní sestra
 práci na plný úvazek
 samostatnost, orientace na detail
 angličtina mírně pokročilá (pro práci s dokumenty v anglickém jazyce)

 Své CV zasílejte prosím na clinicaltrials@inep.cz . Těšíme se na vás!