Žákovský parlament

Na Střední zdravotnické škole Ruská působí Žákovský parlament, jehož cílem je aktivní zapojení žáků do života školy. Žákovský parlament pravidelně zasedá a řeší aktuální záležitosti.

Zápisy ze zasedání

Aktuální zápis ze zasedání Žákovského parlamentu SZŠ Ruská bude zveřejněn na webových stránkách školy.

Uzavření školy

Od 24. do 29. července 2017 bude budova školy z důvodu rekonstrukce uzavřena. V nevyhnutelném případě je možná konzultace s pracovníky studijního oddělení na telefonních číslech 733 760 254 nebo 603 505 419.

Termíny ZNT červen - červenec 2017

V záložce Aktuality naleznete přehled termínů opravných zkoušek a zkoušek v náhradním termínu v srpnu a září 2017.

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení

Ředitelka školy vyhlásila 3. kolo přijímacího řízení. Informace naleznete v záložce Přijímací řízení - Informace pro školní rok 2017/2018.

Přihlášky k podzimnímu termínu maturitní zkoušky

Přihlášky k podzimnímu termínu MZ je možné vyzvednout a podepsat od 13.6. do 23.6. u Mgr. Šiklové nebo na studijním oddělení, poslední termín  přihlášení k MZ je 26.6.2017.

Termíny podzimních maturit: praktická MZ 1.9. (8.9.), ústní MZ 11.9.2017 (všechny obory).

Výsledky 2. a 3. kola přijímacího řízení

Výsledky 2. kola  a průběžné výsledky 3. kola přijímacího řízení naleznete v záložce Přijímací řízení - Výsledky přijímacího řízení.