Žákovský parlament

Na Střední zdravotnické škole Ruská působí Žákovský parlament, jehož cílem je aktivní zapojení žáků do života školy. Žákovský parlament pravidelně zasedá a řeší aktuální záležitosti.

Zápisy ze zasedání

Aktuální zápis ze zasedání Žákovského parlamentu SZŠ Ruská bude zveřejněn na webových stránkách školy.

Provoz školy v době jarních prázdnin

V termínu od pondělí 24. 2. do pátku 28. 2. 2020 má SZŠ Ruská jarní prázdniny. přístup do školy bude možný od 8 do 15 hodin.

Výsledky přijímaček nanečisto

Výsledky přijímaček nanečisto najdete v odkazu Přijímací řízení, Přijímačky nanečisto.

Protokoly o MZ

Maturující žáci, kteří skládali v září 2019 některou z částí společné části maturitní zkoušky, mají  protokoly o výsledcích společné části připravené k vyzvednutí  na studijním oddělení.