Školní konference

Střední zdravotnická škola pořádá pro své učitele a žáky konference zaměřené na zajímavá témata, která se vztahují k výuce ve škole.

V březnu roku 2014 proběhla odborná konference na téma Problematika multikultury ve výuce a ošetřovatelské péči na zdravotnické škole.

Sborník zde

V prosinci roku 2014 proběhla odborná konference na téma Specifika stravování v multikultuře z pohledu zdraví a ošetřovatelské péče.

Sborník zde

V dubnu roku 2015 proběhla konference na téma Cestovní ruch v České republice (památky UNESCO).

Sborník zde

V říjnu roku 2015 proběhla konference na téma Ošetřovatelská péče v odlišných kulturách.

Sborník zde

V únoru roku 2016 proběhla konference na téma Součásné ošetřovatelství a sociální péče.

Sborník zde

V říjnu roku 2016 proběhla konference na téma Zdraví u nás a ve světě.

Sborník zde

V březnu roku 2017 proběhla konference na téma Osobnosti v historii  ošetřovatelství.

Sborník zde

V listopadu roku 2017 proběhla konference na téma Pečovatelství a ošetřovatelství u nás a ve světě.

Sborník zde

Protokoly o výsledcích společné části MZ

Pro žáky, kteří konali jakoukoliv část společné části maturitní zkoušky, jsou připraveny k vyzvednutí protokoly o výsledcích (studijní oddělení, Mgr. Šiklová). Netýká se žáků, kteří se zaregistrovali na Výsledkovém portálu žáka.

Termíny ZNT

Termíny zkoušek v náhradním termínu (ZNT) naleznete v záložce Aktuality.

Přihlášky si můžete vyzvednout, vyplnit a odevzdat od 11.6. – 25.6.2018.

Upozornění pro rodiče budoucích žáků 1. ročníků

Termín informativní schůzky 1. ročníků pro školní rok 2018/2019 bude v pondělí 25. června 2018 od 16:30 hodin v budově školy. Informace naleznete v záložce „Přijímací řízení.

Upozorňujeme, že je nutné si přinést sebou vyplněné formuláře (viz Přijímací řízení).

Nezapomeňte přinést 1x fotografii na průkaz ISIC (podepsaná na zadní straně), cena 290,- Kč, vyplněný formulář na kartu ISIC a výběr jazyků.

PhDr. et Mgr. Ivanka Kohoutová, Ph.D.