Školní konference

Střední zdravotnická škola pořádá pro své učitele a žáky konference zaměřené na zajímavá témata, která se vztahují k výuce ve škole.

V březnu roku 2014 proběhla odborná konference na téma Problematika multikultury ve výuce a ošetřovatelské péči na zdravotnické škole.

Sborník zde

V prosinci roku 2014 proběhla odborná konference na téma Specifika stravování v multikultuře z pohledu zdraví a ošetřovatelské péče.

Sborník zde

V dubnu roku 2015 proběhla konference na téma Cestovní ruch v České republice (památky UNESCO).

Sborník zde

V říjnu roku 2015 proběhla konference na téma Ošetřovatelská péče v odlišných kulturách.

Sborník zde

V únoru roku 2016 proběhla konference na téma Součásné ošetřovatelství a sociální péče.

Sborník zde

V říjnu roku 2016 proběhla konference na téma Zdraví u nás a ve světě.

Sborník zde

V březnu roku 2017 proběhla konference na téma Osobnosti v historii  ošetřovatelství.

Sborník zde

V listopadu roku 2017 proběhla konference na téma Pečovatelství a ošetřovatelství u nás a ve světě.

Provoz školy o prázdninách

Po  dobu školních prázdnin v době od 4. 7. – 24. 8. 2018 bude budova školy uzavřena.

V případě nutnosti je možno v době od 8.00 do 13.00 hodin si telefonicky domluvit návštěvu v sekretariátu nebo na studijním oddělení (tel: 733 760 254, 246 090 802). Vstup z ulice Ruská bude uzamčen.

Vyzvednutí výpisu z přihlášky k maturitní zkoušce již od 28. 6. 2018 do 4. 7. 2018 u Mgr. Šiklové nebo na studijním oddělení.

Informace pro budoucí žáky 1. ročníků o Adaptačním kurzu

Informace o Adaptačním kurzu naleznete v záložce Přijímací řízení - Informace pro školní rok.

Protokoly o výsledcích společné části MZ

Pro žáky, kteří konali jakoukoliv část společné části maturitní zkoušky, jsou připraveny k vyzvednutí protokoly o výsledcích (studijní oddělení, Mgr. Šiklová). Netýká se žáků, kteří se zaregistrovali na Výsledkovém portálu žáka.

Termíny ZNT

Termíny opravných zkoušek a zkoušek v náhradním termínu (ZNT) naleznete v záložce Aktuality.