Školní konference

Střední zdravotnická škola pořádá pro své učitele a žáky konference zaměřené na zajímavá témata, která se vztahují k výuce ve škole.

V březnu roku 2014 proběhla odborná konference na téma Problematika multikultury ve výuce a ošetřovatelské péči na zdravotnické škole.

Sborník zde

V prosinci roku 2014 proběhla odborná konference na téma Specifika stravování v multikultuře z pohledu zdraví a ošetřovatelské péče.

Sborník zde

V dubnu roku 2015 proběhla konference na téma Cestovní ruch v České republice (památky UNESCO).

Sborník zde

V říjnu roku 2015 proběhla konference na téma Ošetřovatelská péče v odlišných kulturách.

Sborník zde

V únoru roku 2016 proběhla konference na téma Součásné ošetřovatelství a sociální péče.

Sborník zde

V říjnu roku 2016 proběhla konference na téma Zdraví u nás a ve světě.

Sborník zde

V březnu roku 2017 proběhla konference na téma Osobnosti v historii  ošetřovatelství.

Uzavření školy

Od 24. do 29. července 2017 bude budova školy z důvodu rekonstrukce uzavřena. V nevyhnutelném případě je možná konzultace s pracovníky studijního oddělení na telefonních číslech 733 760 254 nebo 603 505 419.

Termíny ZNT červen - červenec 2017

V záložce Aktuality naleznete přehled termínů opravných zkoušek a zkoušek v náhradním termínu v srpnu a září 2017.

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení

Ředitelka školy vyhlásila 3. kolo přijímacího řízení. Informace naleznete v záložce Přijímací řízení - Informace pro školní rok 2017/2018.

Přihlášky k podzimnímu termínu maturitní zkoušky

Přihlášky k podzimnímu termínu MZ je možné vyzvednout a podepsat od 13.6. do 23.6. u Mgr. Šiklové nebo na studijním oddělení, poslední termín  přihlášení k MZ je 26.6.2017.

Termíny podzimních maturit: praktická MZ 1.9. (8.9.), ústní MZ 11.9.2017 (všechny obory).

Výsledky 2. a 3. kola přijímacího řízení

Výsledky 2. kola  a průběžné výsledky 3. kola přijímacího řízení naleznete v záložce Přijímací řízení - Výsledky přijímacího řízení.