Školní konference

Střední zdravotnická škola pořádá pro své učitele a žáky konference zaměřené na zajímavá témata, která se vztahují k výuce ve škole.

V březnu roku 2014 proběhla odborná konference na téma Problematika multikultury ve výuce a ošetřovatelské péči na zdravotnické škole.

Sborník zde

V prosinci roku 2014 proběhla odborná konference na téma Specifika stravování v multikultuře z pohledu zdraví a ošetřovatelské péče.

Sborník zde

V dubnu roku 2015 proběhla konference na téma Cestovní ruch v České republice (památky UNESCO).

Sborník zde

V říjnu roku 2015 proběhla konference na téma Ošetřovatelská péče v odlišných kulturách.

Sborník zde

V únoru roku 2016 proběhla konference na téma Součásné ošetřovatelství a sociální péče.

Sborník zde

V říjnu roku 2016 proběhla konference na téma Zdraví u nás a ve světě.

Sborník zde

V březnu roku 2017 proběhla konference na téma Osobnosti v historii  ošetřovatelství.

Sborník zde

V listopadu roku 2017 proběhla konference na téma Pečovatelství a ošetřovatelství u nás a ve světě.

Sborník zde

V listopadu roku 2018 proběhla konference na téma Zdravotnictví v zemích odkud pocházím.

Výsledky přijímaček nanečisto

Výsledky přijímaček nanečisto byly rozeslány. Pokud k Vám nedorazily, ozvěte se na adresu siklova@szs-ruska.cz.

Provoz školy o jarních prázdninách

V týdnu od 18. 2. do 22. 2. 2019 mají žáci SZŠ Ruská jarní prázdniny. Studijní oddělení bude každý pracovní den otevřeno od 9.00 do 14.30 hodin (příjem přihlášek ke studiu a podávání informací).

Pátek 1. února 2019

V pátek 1. února 2019 je budova školy uzavřená, jsou pololetní prázdniny.