Školní konference

Střední zdravotnická škola pořádá pro své učitele a žáky konference zaměřené na zajímavá témata, která se vztahují k výuce ve škole.

V březnu roku 2014 proběhla odborná konference na téma Problematika multikultury ve výuce a ošetřovatelské péči na zdravotnické škole.

Sborník zde

V prosinci roku 2014 proběhla odborná konference na téma Specifika stravování v multikultuře z pohledu zdraví a ošetřovatelské péče.

Sborník zde

V dubnu roku 2015 proběhla konference na téma Cestovní ruch v České republice (památky UNESCO).

Sborník zde

V říjnu roku 2015 proběhla konference na téma Ošetřovatelská péče v odlišných kulturách.

Sborník zde

V únoru roku 2016 proběhla konference na téma Součásné ošetřovatelství a sociální péče.

Sborník zde

V říjnu roku 2016 proběhla konference na téma Zdraví u nás a ve světě.

Sborník zde

V březnu roku 2017 proběhla konference na téma Osobnosti v historii  ošetřovatelství.

Maturitní zkouška jaro 2018

Přihlášky k maturitní zkoušce si můžete vyzvednout na studijním oddělení, poslední termín odevzdání je 1.12.2017.

Den otevřených dveří

Ve středu 29. listopadu 2017 proběhne v budově školy od 16.30 do 18 hodin Den otevřených dveří.

Schůzka HV SRP SZŠ

Ve středu 22. listopadu 2017 proběhne od 16.30 hodin v budově školy schůzka hlavního výboru SRP.

Třídní schůzky

Ve středu 22. listopadu 2017 se budou od 17 hodin konat třídní schůzky v budově školy.

Vzhledem k nepřítomnosti třídních učitelek budou mít třídy 1. B a 2. B náhradní třídní schůzku ve středu 29. listopadu 2017 od 17 hodin v budově školy.