Školní konference

Střední zdravotnická škola pořádá pro své učitele a žáky konference zaměřené na zajímavá témata, která se vztahují k výuce ve škole.

V březnu roku 2014 proběhla odborná konference na téma Problematika multikultury ve výuce a ošetřovatelské péči na zdravotnické škole.

Sborník zde

V prosinci roku 2014 proběhla odborná konference na téma Specifika stravování v multikultuře z pohledu zdraví a ošetřovatelské péče.

Sborník zde

V dubnu roku 2015 proběhla konference na téma Cestovní ruch v České republice (památky UNESCO).

Sborník zde

V říjnu roku 2015 proběhla konference na téma Ošetřovatelská péče v odlišných kulturách.

Sborník zde

V únoru roku 2016 proběhla konference na téma Součásné ošetřovatelství a sociální péče.

Sborník zde

V říjnu roku 2016 proběhla konference na téma Zdraví u nás a ve světě.

Sborník zde

V březnu roku 2017 proběhla konference na téma Osobnosti v historii  ošetřovatelství.

Sborník zde

Prohlášení vedení školy ke vzdělávacímu zájezdu do Anglie ve dnech 17. - 23. 9. 2017

Vážení rodiče,vzhledem k aktuální bezpečnostní situaci v Londýně jsme se dohodli s CK Royal, že dojde ke změně programu v našem zájezdu. Tato změna se bude týkat posledního dne pobytu ve Velké Británii. Návštěvu Londýna jsme se z bezpečnostních důvodů rozhodli zaměnit za prohlídku lázeňského města Bath. Jih Velké Británie, kde se náš výjezd uskuteční,  se jeví v současné době jako bezpečný.

Ministerstvo zahraničních věcí nevydalo zákaz cestování do této oblasti, zájezd se tedy s výše uvedenou změnou uskuteční. Nepřetržitě sledujeme informace MZV. V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat na tel. čísle 603 310 056 .

PhDr. Ivanka Kohoutová, Ph.D. , ředitelka školy

Bazar učebnic

V pondělí 18. září 2017 proběhne v budově školy bazar učebnic, 14 – 17 hodin.

Ústní maturity všech oborů se konají 11.9.2017, došlo k posunu časů. Rozpis na nástěnce školy nebo informace od 5.9. u Mgr. Šiklové.

Termíny OZ, ZNT a RZ v září 2017

V záložce Aktuality naleznete přehled termínů opravných zkoušek, rozdílových zkoušek a zkoušek v náhradním termínu v září 2017.

Výsledky 2. a 3. kola přijímacího řízení

Výsledky 2. kola  a průběžné výsledky 3. kola přijímacího řízení naleznete v záložce Přijímací řízení - Výsledky přijímacího řízení.