Školní konference

Střední zdravotnická škola pořádá pro své učitele a žáky konference zaměřené na zajímavá témata, která se vztahují k výuce ve škole.

V březnu roku 2014 proběhla odborná konference na téma Problematika multikultury ve výuce a ošetřovatelské péči na zdravotnické škole.

Sborník zde

V prosinci roku 2014 proběhla odborná konference na téma Specifika stravování v multikultuře z pohledu zdraví a ošetřovatelské péče.

Sborník zde

V dubnu roku 2015 proběhla konference na téma Cestovní ruch v České republice (památky UNESCO).

Sborník zde

V říjnu roku 2015 proběhla konference na téma Ošetřovatelská péče v odlišných kulturách.

Sborník zde

V únoru roku 2016 proběhla konference na téma Součásné ošetřovatelství a sociální péče.

Sborník zde

V říjnu roku 2016 proběhla konference na téma Zdraví u nás a ve světě.

Sborník zde

V březnu roku 2017 proběhla konference na téma Osobnosti v historii  ošetřovatelství.

Sborník zde

V listopadu roku 2017 proběhla konference na téma Pečovatelství a ošetřovatelství u nás a ve světě.

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Volby proběhnou ve dnech  9. a 10. května 2018 v době od 8 – 15 hodin.  Volební lístky s volební urnou budou oba dny přístupny v prostorách přízemí školy před kancelářemi a studijním oddělením.

Navržení kandidáti jsou:

Veronika Kraftová – 2.S

Provazníková Diana – 1.O

Jindřich Šavel – 3.BP

Kristýna Lehnerová - 2.O

Anna Zavřelová – 3.S

Ladislav Antoš – 3.A

K volbám zveme srdečně rodiče nezletilých žáků a zletilé žáky.

Přijímací zkoušky 12.4. a 16.4.2018

Vstup do budovy od 8.00 pouze uchazeči.  Mezi testy nebudou uchazeči pouštěni mimo budovu, pouze pokud si je přijde vyzvednout zákonný zástupce (přibližně 10.05 – 10.40).

Nezapomeňte s sebou občerstvení, ve škole jen minimální možnost zakoupení.

Přibližný konec JPZ 12.10 – 12.55, obor BPČ od 13.00 testy fyzické zdatnosti.

Výsledky přijímaček nanečisto

Výsledky přijímaček nanečisto byly poslány všem zúčastněným na uvedený mail. Pokud jste výsledky neobdrželi, prosím napište na siklova@szs-ruska.cz

Jarní termín maturitní zkoušky

Výpis z přihlášky k maturitní zkoušce 2018 a podepsání protokolu povinné pro všechny opakující u Mgr. Šiklové (nebo na studijním oddělení)  v termínu 6.12.2017 – 13.12.2017.