Odborný pobyt v Německu

Odborný pobyt v Německu byl silným zážitkem pro celou delegaci.

Na pozicích ředitelů a náměstků byla vítána naše delegace ze SZŠ, která pobývala od 24.- 29.4. 2010 na území Německa. 22 studentů s dvoučlenným doprovodem bylo ubytováno ve velmi příjemném zařízení pro mládež v pověstmi opředeném městě Hameln. Na odborné exkurze a prohlídky se odjíždělo do lázní Bad Pyrmont a okolí.

Lze říci, že srdečného přijetí německou stranou se nám dostalo všude a lze konstatovat, že po desetiletí nebyly nikdy sousedské vztahy tak spontánní a otevřené. Jistě nás sblížilo naše členství v Evropské unii a naše velké snahy v oblastí ekonomické, politické a tím i lidské. I současná krize je dalším spojujícím faktorem, protože naše úspěchy i slabiny začaly být společné. Tak, jak jdou léta, se nám krůček po krůčku daří jít vpřed a je jen dobře vidět, hodnotit a stále porovnávat.

Odborný pobyt v Německu se uskutečnil za přispění Hlavního výboru Sdružení rodičů a přátel a především díky sponzorství firmy AV Servis spol. s r.o. a jejího majitele pana Antonína Vaňka. Vřelé díky za tento sponzorský dar!

Z pobytu přinášíme několik fotografií odpočinkových i pracovních.

Podrobné informace o pobytu

Kompletní program

Den otevřených dveří

Střední zdravotnická škola vás srdečně zve na den otevřených dveří. Přijďte v sobotu 11.1.2020 od 9:00 do 12:00. Těšíme se na Vás.

MZ jaro 2020

Přihlášení maturanti, kteří opakuji MZ,  se dostaví pro výpis z přihlášky k maturitní zkoušce v termínu 5.12.2019 – 12.12.2019 na studijní oddělení. Povinné!!!

Maturitní a imatrikulační ples školy

Zveme na 59. maturitní a imatrikulační ples školy 6.1.2019 od 19.00 ve Velkém sále Lucerny. Vstupenky v předprodejích Ticketmaster a v pokladně Lucerny.

Přihlášky k maturitní zkoušce - jaro 2020

Od 6.11.2019 je  možné si vyzvednou přihlášky k maturitní zkoušce na jaro 2020, přihláška musí být podána do 2.12.2019.

Sbírková akce "Ponožky na nožky"

Škola opět pořádá sbírkovou akci, tentokrát pro dětský domov Pyšely.

Více v aktualitách