Odborné a jazykové pobyty

V rámci studia na SZŠ Ruská mají naši studenti možnost zúčastnit se některého z odborných a jazykových pobytů v zahraničí, které pravidelně naše škola pořádá.

Studenti poznávají nejen zvyklosti a kulturu dané země a procvičují se v cizím jazyku, v rámci exkurzí se především seznamují s prostředím zahraničních zdravotnických pracovišť, klinik, dětských domovů a dalších institucí, které během svého pobytu navštěvují.

V rámci svých kontaktů se zahraničními organizacemi pořádá naše škola nejen pobyty v cizině, hostí také mnohé návštěvy za zahraničí.

Přehled zahraničních pobytů našich studentů

Školní rok 2015/2016

Školní rok 2014/2015

Školní rok 2013/2014

Školní rok 2012/2013

Školní rok 2011/2012

Školní rok 2010/2011

Školní rok 2009/2010

Školní rok 2008/2009

Školní rok 2007/2008

Školní rok 2006/2007

na začátek stránky

Prohlášení vedení školy ke vzdělávacímu zájezdu do Anglie ve dnech 17. - 23. 9. 2017

Vážení rodiče,vzhledem k aktuální bezpečnostní situaci v Londýně jsme se dohodli s CK Royal, že dojde ke změně programu v našem zájezdu. Tato změna se bude týkat posledního dne pobytu ve Velké Británii. Návštěvu Londýna jsme se z bezpečnostních důvodů rozhodli zaměnit za prohlídku lázeňského města Bath. Jih Velké Británie, kde se náš výjezd uskuteční,  se jeví v současné době jako bezpečný.

Ministerstvo zahraničních věcí nevydalo zákaz cestování do této oblasti, zájezd se tedy s výše uvedenou změnou uskuteční. Nepřetržitě sledujeme informace MZV. V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat na tel. čísle 603 310 056 .

PhDr. Ivanka Kohoutová, Ph.D. , ředitelka školy

Bazar učebnic

V pondělí 18. září 2017 proběhne v budově školy bazar učebnic, 14 – 17 hodin.

Ústní maturity všech oborů se konají 11.9.2017, došlo k posunu časů. Rozpis na nástěnce školy nebo informace od 5.9. u Mgr. Šiklové.

Termíny OZ, ZNT a RZ v září 2017

V záložce Aktuality naleznete přehled termínů opravných zkoušek, rozdílových zkoušek a zkoušek v náhradním termínu v září 2017.

Výsledky 2. a 3. kola přijímacího řízení

Výsledky 2. kola  a průběžné výsledky 3. kola přijímacího řízení naleznete v záložce Přijímací řízení - Výsledky přijímacího řízení.