Klub mladého diváka

Klub mladého diváka působí na naší škole již několikátým rokem. Jedná se o dobrovolnou aktivitu určenou pro studenty se zájmem o kulturu.

Školní rok 2015/2016

Na naší škole působí již několikátým rokem Klub mladého diváka. Jedná se o  dobrovolnou aktivitu určenou pro studenty, kteří se přihlásí a zaplatí členský poplatek 640,-Kč. Za tuto částku jim bude v průběhu školního roku poskytnuto 6 divadelních představení do pražských divadel. Většinou si studenti mohou vybrat na daný měsíc z několika představení. O představeních se studenti mohou v předstihu informovat na informační nástěnce v 1. patře školy, u vyučujících českého jazyka a u dr. Jurčekové, která má KMD na starosti. Také budou informace vyvěšeny na internetových stránkách školy v sekci Klub mladého diváka.

Členství je dobrovolné, studenti chodí do divadla sami a ve večerních hodinách. Většina představení je uvedena v maturitním seznamu četby, kromě estetického zážitku a zábavy se studenti mohou touto formou připravovat k maturitě z českého jazyka a literatury.
Přihlášky a peníze je nutno donést nejpozději do 30. 9. 2015.

Přihláška do Klubu mladého diváka je ke stažení zde nebo osobně u dr. Jurčekové.

Přínosy členství

V průběhu školního roku je členům Klubu mladého diváka - přihlášeným studentům SZŠ - poskytnuto 6 vstupenek na představení v pražských divadlech. Ve většině případů je možný výběr z několika představení. Informace o nich mohou studenti v předstihu získat na informační nástěnce v 1. patře školy, u vyučujících českého jazyka, u dr. Jurčekové, která má KMD na starosti, a také na těchto internetových stránkách.

Členství je dobrovolné, studenti chodí do divadla sami a ve večerních hodinách.

Podmínky členství

Podmínkou je přihlášení a zaplacení členského poplatku ve výši 640 Kč.

Přihláška do Klubu mladého diváka

Přihlášku do Klubu mladého diváka je možné stáhnout zde nebo získat osobně u dr. Jurčekové.

Maturitní zkouška jaro 2018

Přihlášky k maturitní zkoušce si můžete vyzvednout na studijním oddělení, poslední termín odevzdání je 1.12.2017.

Den otevřených dveří

Ve středu 29. listopadu 2017 proběhne v budově školy od 16.30 do 18 hodin Den otevřených dveří.

Schůzka HV SRP SZŠ

Ve středu 22. listopadu 2017 proběhne od 16.30 hodin v budově školy schůzka hlavního výboru SRP.

Třídní schůzky

Ve středu 22. listopadu 2017 se budou od 17 hodin konat třídní schůzky v budově školy.

Vzhledem k nepřítomnosti třídních učitelek budou mít třídy 1. B a 2. B náhradní třídní schůzku ve středu 29. listopadu 2017 od 17 hodin v budově školy.