Klub mladého diváka

Klub mladého diváka působí na naší škole již několikátým rokem. Jedná se o dobrovolnou aktivitu určenou pro studenty se zájmem o kulturu.

Školní rok 2015/2016

Na naší škole působí již několikátým rokem Klub mladého diváka. Jedná se o  dobrovolnou aktivitu určenou pro studenty, kteří se přihlásí a zaplatí členský poplatek 640,-Kč. Za tuto částku jim bude v průběhu školního roku poskytnuto 6 divadelních představení do pražských divadel. Většinou si studenti mohou vybrat na daný měsíc z několika představení. O představeních se studenti mohou v předstihu informovat na informační nástěnce v 1. patře školy, u vyučujících českého jazyka a u dr. Jurčekové, která má KMD na starosti. Také budou informace vyvěšeny na internetových stránkách školy v sekci Klub mladého diváka.

Členství je dobrovolné, studenti chodí do divadla sami a ve večerních hodinách. Většina představení je uvedena v maturitním seznamu četby, kromě estetického zážitku a zábavy se studenti mohou touto formou připravovat k maturitě z českého jazyka a literatury.
Přihlášky a peníze je nutno donést nejpozději do 30. 9. 2015.

Přihláška do Klubu mladého diváka je ke stažení zde nebo osobně u dr. Jurčekové.

Přínosy členství

V průběhu školního roku je členům Klubu mladého diváka - přihlášeným studentům SZŠ - poskytnuto 6 vstupenek na představení v pražských divadlech. Ve většině případů je možný výběr z několika představení. Informace o nich mohou studenti v předstihu získat na informační nástěnce v 1. patře školy, u vyučujících českého jazyka, u dr. Jurčekové, která má KMD na starosti, a také na těchto internetových stránkách.

Členství je dobrovolné, studenti chodí do divadla sami a ve večerních hodinách.

Podmínky členství

Podmínkou je přihlášení a zaplacení členského poplatku ve výši 640 Kč.

Přihláška do Klubu mladého diváka

Přihlášku do Klubu mladého diváka je možné stáhnout zde nebo získat osobně u dr. Jurčekové.

Výběrové řízení - odborná stáž Finsko 2019

Ředitelka školy vyhlašuje výběrové řízení pro žáky školy na zahraniční odbornou stáž do Finska v květnu 2019. Více informaci naleznete v záložce Aktuality

Protokoly o výsledcích společné části MZ

Protokoly o výsledcích společné části MZ jsou ve škole připraveny pro všechny, kteří byli k některé z častí společné části maturitní zkoušky přihlášeni. O termínu vyzvednutí maturitního vysvědčení se informujte mailem u Mgr. Šiklové. Kdo neodevzdal výstupní list,  musí nejprve splnit tuto povinnost.