Klub mladého diváka

Klub mladého diváka působí na naší škole již několikátým rokem. Jedná se o dobrovolnou aktivitu určenou pro studenty se zájmem o kulturu.

Školní rok 2015/2016

Na naší škole působí již několikátým rokem Klub mladého diváka. Jedná se o  dobrovolnou aktivitu určenou pro studenty, kteří se přihlásí a zaplatí členský poplatek 640,-Kč. Za tuto částku jim bude v průběhu školního roku poskytnuto 6 divadelních představení do pražských divadel. Většinou si studenti mohou vybrat na daný měsíc z několika představení. O představeních se studenti mohou v předstihu informovat na informační nástěnce v 1. patře školy, u vyučujících českého jazyka a u dr. Jurčekové, která má KMD na starosti. Také budou informace vyvěšeny na internetových stránkách školy v sekci Klub mladého diváka.

Členství je dobrovolné, studenti chodí do divadla sami a ve večerních hodinách. Většina představení je uvedena v maturitním seznamu četby, kromě estetického zážitku a zábavy se studenti mohou touto formou připravovat k maturitě z českého jazyka a literatury.
Přihlášky a peníze je nutno donést nejpozději do 30. 9. 2015.

Přihláška do Klubu mladého diváka je ke stažení zde nebo osobně u dr. Jurčekové.

Přínosy členství

V průběhu školního roku je členům Klubu mladého diváka - přihlášeným studentům SZŠ - poskytnuto 6 vstupenek na představení v pražských divadlech. Ve většině případů je možný výběr z několika představení. Informace o nich mohou studenti v předstihu získat na informační nástěnce v 1. patře školy, u vyučujících českého jazyka, u dr. Jurčekové, která má KMD na starosti, a také na těchto internetových stránkách.

Členství je dobrovolné, studenti chodí do divadla sami a ve večerních hodinách.

Podmínky členství

Podmínkou je přihlášení a zaplacení členského poplatku ve výši 640 Kč.

Přihláška do Klubu mladého diváka

Přihlášku do Klubu mladého diváka je možné stáhnout zde nebo získat osobně u dr. Jurčekové.

Uzavření školy

Od 24. do 29. července 2017 bude budova školy z důvodu rekonstrukce uzavřena. V nevyhnutelném případě je možná konzultace s pracovníky studijního oddělení na telefonních číslech 733 760 254 nebo 603 505 419.

Termíny ZNT červen - červenec 2017

V záložce Aktuality naleznete přehled termínů opravných zkoušek a zkoušek v náhradním termínu v srpnu a září 2017.

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení

Ředitelka školy vyhlásila 3. kolo přijímacího řízení. Informace naleznete v záložce Přijímací řízení - Informace pro školní rok 2017/2018.

Přihlášky k podzimnímu termínu maturitní zkoušky

Přihlášky k podzimnímu termínu MZ je možné vyzvednout a podepsat od 13.6. do 23.6. u Mgr. Šiklové nebo na studijním oddělení, poslední termín  přihlášení k MZ je 26.6.2017.

Termíny podzimních maturit: praktická MZ 1.9. (8.9.), ústní MZ 11.9.2017 (všechny obory).

Výsledky 2. a 3. kola přijímacího řízení

Výsledky 2. kola  a průběžné výsledky 3. kola přijímacího řízení naleznete v záložce Přijímací řízení - Výsledky přijímacího řízení.