Klub mladého diváka

Klub mladého diváka působí na naší škole již několikátým rokem. Jedná se o dobrovolnou aktivitu určenou pro studenty se zájmem o kulturu.

Školní rok 2015/2016

Na naší škole působí již několikátým rokem Klub mladého diváka. Jedná se o  dobrovolnou aktivitu určenou pro studenty, kteří se přihlásí a zaplatí členský poplatek 640,-Kč. Za tuto částku jim bude v průběhu školního roku poskytnuto 6 divadelních představení do pražských divadel. Většinou si studenti mohou vybrat na daný měsíc z několika představení. O představeních se studenti mohou v předstihu informovat na informační nástěnce v 1. patře školy, u vyučujících českého jazyka a u dr. Jurčekové, která má KMD na starosti. Také budou informace vyvěšeny na internetových stránkách školy v sekci Klub mladého diváka.

Členství je dobrovolné, studenti chodí do divadla sami a ve večerních hodinách. Většina představení je uvedena v maturitním seznamu četby, kromě estetického zážitku a zábavy se studenti mohou touto formou připravovat k maturitě z českého jazyka a literatury.
Přihlášky a peníze je nutno donést nejpozději do 30. 9. 2015.

Přihláška do Klubu mladého diváka je ke stažení zde nebo osobně u dr. Jurčekové.

Přínosy členství

V průběhu školního roku je členům Klubu mladého diváka - přihlášeným studentům SZŠ - poskytnuto 6 vstupenek na představení v pražských divadlech. Ve většině případů je možný výběr z několika představení. Informace o nich mohou studenti v předstihu získat na informační nástěnce v 1. patře školy, u vyučujících českého jazyka, u dr. Jurčekové, která má KMD na starosti, a také na těchto internetových stránkách.

Členství je dobrovolné, studenti chodí do divadla sami a ve večerních hodinách.

Podmínky členství

Podmínkou je přihlášení a zaplacení členského poplatku ve výši 640 Kč.

Přihláška do Klubu mladého diváka

Přihlášku do Klubu mladého diváka je možné stáhnout zde nebo získat osobně u dr. Jurčekové.

Protokoly o výsledcích společné části MZ

Pro žáky, kteří konali jakoukoliv část společné části maturitní zkoušky, jsou připraveny k vyzvednutí protokoly o výsledcích (studijní oddělení, Mgr. Šiklová). Netýká se žáků, kteří se zaregistrovali na Výsledkovém portálu žáka.

Termíny ZNT

Termíny zkoušek v náhradním termínu (ZNT) naleznete v záložce Aktuality.

Přihlášky si můžete vyzvednout, vyplnit a odevzdat od 11.6. – 25.6.2018.

Upozornění pro rodiče budoucích žáků 1. ročníků

Termín informativní schůzky 1. ročníků pro školní rok 2018/2019 bude v pondělí 25. června 2018 od 16:30 hodin v budově školy. Informace naleznete v záložce „Přijímací řízení.

Upozorňujeme, že je nutné si přinést sebou vyplněné formuláře (viz Přijímací řízení).

Nezapomeňte přinést 1x fotografii na průkaz ISIC (podepsaná na zadní straně), cena 290,- Kč, vyplněný formulář na kartu ISIC a výběr jazyků.

PhDr. et Mgr. Ivanka Kohoutová, Ph.D.