RNDr. Eva Chundelová 2.12.2020

Rozvrh tříd na týden od 7.12. – 11.12.2020 a na týden od 14.12. – 18.12.2020

Vážení studenti, rodiče,

z rozhodnutí MŠMT a na základě epidemiologické situace dle PSA Vám přeposíláme rozvrh na týden od 7.12. – 11.12.2020 a na týden od 14.12. – 18.12.2020.
Výuka bude probíhat rotační formou:

• žáci vybraných tříd (viz příloha) jsou přítomni prezenční výuce v uvedeném týdnu fyzicky ve škole, ostatní třídy pokračují v distanční formě výuky,
  • cvičení v odborných kabinetech mají pouze třídy přítomné ve škole (První pomoc, Ošetřovatelství – cv., Pečovatelství – cv., Psychologie – cv.),
  • ročníky oboru ZA, ORT, SČ a 2.O i v týdnu distanční výuky mají praktickou výuku na smluvních pracovištích,
  • výuka je realizována podle stálého rozvrhu, snažíme se minimalizovat změny, třídy mají přidělenu stálou učebnu po celou dobu výuky (jazyky, ICT, praktická cvičení budou realizovány v odborných učebnách dle rozvrhu)
  • nadále platí zákaz výuky TV (i ZTV) a HV, výjimku má obor BPČ (TV a Sebeobrana u 4. BPČ a Sebeobrana u 3. BPČ)
  • končící ročníky (4. ročníky, 3.O a 5.V) mají výuku prezenční každý týden,
  • večerní studium má prezenční výuku každý týden – nerotují.

Rozvrh tříd od 7. 12 do 11. 12. 2020  zde

Rozvrh tříd od 14. 12 do 18. 12. 2020   zde

Současná situace není na zajištění výuky jednoduchá jak po stránce organizační, tak po stránce personální, žádám Vás tedy o maximální spolupráci.

Dále jsem rozhodla, že výuka v pondělí 21.12. a v úterý 22.12.2020 bude pro žáky všech tříd realizována distanční formou, včetně praktické výuky.

Na další informace ohledně organizace výuky na Střeních školách od ledna 2021 čekám a budu vás dále informovat. Sledujte webové stránky a systém bakalář a FB. V případě dotazů kontaktujte třídní učitelé, popř. vedení školy.

PhDr. et Mgr. Ivanka Kohoutová, Ph.D.,  ředitelka školy