RNDr. Eva Chundelová 12.4.2021

Nové informace k provozu školy

Vážení rodiče a žáci,

informujeme vás o materiálech ohledně provozu škol od 12. 4. 2021, které škola obdržela. Další informace z MŠMT  a MZ budeme průběžně sdělovat.

Podle dalšího sdělení mohou být od pondělí 19. 4. 2021 ve škole realizovány dobrovolné konzultace v počtu max. 6 lidí ve skupině. U posledních ročníků se možnost konzultací týká oboru BPČ a ZL u praktických maturitních předmětů (ZL-SKPP, BPČ TV a Sebeobrana).

Konzultace jsou také možné u žáků z jiných ročníků, kteří jsou ohroženi školním neúspěchem.

Informace k provozu škol od 12.4.2021 zde

Seznam příznaků zde