Spolupráce s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR

Zahájení spolupráce naší školy s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR se datuje od roku 2006.

Projekty SZŠ a NRZP

Právě v roce 2006 obě instituce zahájily realizaci projektu z Fondů EU Magistrátu hl. m. Prahy v programu JPD3 se zaměřením na vzdělávání pracovníků v sociálních službách. Oba partneři zapojili do výuky své lektory včetně osvědčených externích spolupracovníků.

Další společný projekt se týkal problematiky dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků na pražských středních školách a patřil do vzdělávacích programů OPPA.

Přínosy spolupráce

Oba zmiňované subjekty si po léta vyměňují poznatky v blízkých tématikách, což je prospěšné pro osoby s postižením i pro studenty a pedagogy Střední zdravotnické školy. Národní rada disponuje širokým právním zázemím, má kontakty na média a pobočky po celé České republice. Tyto skutečnosti jsou bonusem pro SZŠ. Současní studenti školy pomáhají i při důležitých aktivitách NRZP.

I v připravovaném operačním programu Praha - pól růstu 2014 - 2020 lze předpokládat další konkrétní spolupráci, a to opět v oblasti vzdělávání.

Smlouva o spolupráci

Oba subjekty se natolik znají, že využití know-how obou stran umocňuje kvalitu společných projektů. Proto byla nově uzavřena smlouva o spolupráci (náhled smlouvy SZŠ a NRZP).

Maturitní zkouška jaro 2018

Přihlášky k maturitní zkoušce si můžete vyzvednout na studijním oddělení, poslední termín odevzdání je 1.12.2017.

Den otevřených dveří

Ve středu 29. listopadu 2017 proběhne v budově školy od 16.30 do 18 hodin Den otevřených dveří.

Schůzka HV SRP SZŠ

Ve středu 22. listopadu 2017 proběhne od 16.30 hodin v budově školy schůzka hlavního výboru SRP.

Třídní schůzky

Ve středu 22. listopadu 2017 se budou od 17 hodin konat třídní schůzky v budově školy.

Vzhledem k nepřítomnosti třídních učitelek budou mít třídy 1. B a 2. B náhradní třídní schůzku ve středu 29. listopadu 2017 od 17 hodin v budově školy.