Spolupráce s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR

Zahájení spolupráce naší školy s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR se datuje od roku 2006.

Projekty SZŠ a NRZP

Právě v roce 2006 obě instituce zahájily realizaci projektu z Fondů EU Magistrátu hl. m. Prahy v programu JPD3 se zaměřením na vzdělávání pracovníků v sociálních službách. Oba partneři zapojili do výuky své lektory včetně osvědčených externích spolupracovníků.

Další společný projekt se týkal problematiky dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků na pražských středních školách a patřil do vzdělávacích programů OPPA.

Přínosy spolupráce

Oba zmiňované subjekty si po léta vyměňují poznatky v blízkých tématikách, což je prospěšné pro osoby s postižením i pro studenty a pedagogy Střední zdravotnické školy. Národní rada disponuje širokým právním zázemím, má kontakty na média a pobočky po celé České republice. Tyto skutečnosti jsou bonusem pro SZŠ. Současní studenti školy pomáhají i při důležitých aktivitách NRZP.

I v připravovaném operačním programu Praha - pól růstu 2014 - 2020 lze předpokládat další konkrétní spolupráci, a to opět v oblasti vzdělávání.

Smlouva o spolupráci

Oba subjekty se natolik znají, že využití know-how obou stran umocňuje kvalitu společných projektů. Proto byla nově uzavřena smlouva o spolupráci (náhled smlouvy SZŠ a NRZP).

Výpis z přihlášky k maturitní zkoušce

Žáci opakující maturitu si výpis vyzvednou ve dnech 5.12.2018 – 14.12.2018 na studijním oddělení.

Přihlášky k maturitní zkoušce 2019 jaro

Přihlášky k maturitní zkoušce 2019 jaro je nutné vyzvednout a vyplněné odevzdat od 14.11.2018 do 30.11.2018.

Výběrové řízení - odborná stáž Finsko 2019

Ředitelka školy vyhlašuje výběrové řízení pro žáky školy na zahraniční odbornou stáž do Finska v květnu 2019. Více informaci naleznete v záložce Aktuality

Protokoly o výsledcích společné části MZ

Protokoly o výsledcích společné části MZ jsou ve škole připraveny pro všechny, kteří byli k některé z častí společné části maturitní zkoušky přihlášeni. O termínu vyzvednutí maturitního vysvědčení se informujte mailem u Mgr. Šiklové. Kdo neodevzdal výstupní list,  musí nejprve splnit tuto povinnost.