Spolupráce s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR

Zahájení spolupráce naší školy s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR se datuje od roku 2006.

Projekty SZŠ a NRZP

Právě v roce 2006 obě instituce zahájily realizaci projektu z Fondů EU Magistrátu hl. m. Prahy v programu JPD3 se zaměřením na vzdělávání pracovníků v sociálních službách. Oba partneři zapojili do výuky své lektory včetně osvědčených externích spolupracovníků.

Další společný projekt se týkal problematiky dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků na pražských středních školách a patřil do vzdělávacích programů OPPA.

Přínosy spolupráce

Oba zmiňované subjekty si po léta vyměňují poznatky v blízkých tématikách, což je prospěšné pro osoby s postižením i pro studenty a pedagogy Střední zdravotnické školy. Národní rada disponuje širokým právním zázemím, má kontakty na média a pobočky po celé České republice. Tyto skutečnosti jsou bonusem pro SZŠ. Současní studenti školy pomáhají i při důležitých aktivitách NRZP.

I v připravovaném operačním programu Praha - pól růstu 2014 - 2020 lze předpokládat další konkrétní spolupráci, a to opět v oblasti vzdělávání.

Smlouva o spolupráci

Oba subjekty se natolik znají, že využití know-how obou stran umocňuje kvalitu společných projektů. Proto byla nově uzavřena smlouva o spolupráci (náhled smlouvy SZŠ a NRZP).

Uzavření školy

Od 24. do 29. července 2017 bude budova školy z důvodu rekonstrukce uzavřena. V nevyhnutelném případě je možná konzultace s pracovníky studijního oddělení na telefonních číslech 733 760 254 nebo 603 505 419.

Termíny ZNT červen - červenec 2017

V záložce Aktuality naleznete přehled termínů opravných zkoušek a zkoušek v náhradním termínu v srpnu a září 2017.

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení

Ředitelka školy vyhlásila 3. kolo přijímacího řízení. Informace naleznete v záložce Přijímací řízení - Informace pro školní rok 2017/2018.

Přihlášky k podzimnímu termínu maturitní zkoušky

Přihlášky k podzimnímu termínu MZ je možné vyzvednout a podepsat od 13.6. do 23.6. u Mgr. Šiklové nebo na studijním oddělení, poslední termín  přihlášení k MZ je 26.6.2017.

Termíny podzimních maturit: praktická MZ 1.9. (8.9.), ústní MZ 11.9.2017 (všechny obory).

Výsledky 2. a 3. kola přijímacího řízení

Výsledky 2. kola  a průběžné výsledky 3. kola přijímacího řízení naleznete v záložce Přijímací řízení - Výsledky přijímacího řízení.